Prodávané značky

ALEX

Výrobce reklamního textilu ve velké barevné škále. V našem sortimentu najdete hlavně dětská trika z kolekce MILITARY a modrobílá proužkovaná námořnická trička.

 

AREX

Tento český výrobce šije oblečení pro děti včetně kojenců.

 

CALVI a COONOOR

Česká firma zabývající se designem oblečení z bavlněného úpletu od roku 1991. Každoročně nabízí dvě kolekce, pro jaro-léto a podzim-zima, které zahrnují okolo 150 modelů dámského, pánského a dětského  nočního i vrchního prádla ze 100% bavlny. Výrobky obchodních značek CALVI a COONOOR® jsou  designovány v souladu s módními trendy. CALVI pro noční prádlo i COONOOR® pro vrchní ošacení jsou značkami dobré kvality za příznivé ceny a jsou určeny pro věkové kategorie od předškolních dětí až po starší generaci. Výrobky se šijí v Indii.

 

JOMAR

Výrobce dívčích svetrů a bolerek - Polsko.

 

KUGO

Výrobky této značky jsou určeny dětem a jsou oblíbené pro svou barevnost a nápaditost. Vyrobeno v Číně.

 

LUSJA

Výrobce dívčích svetrů a bolerek - Polsko.

 

MAJA

Jedná se o polského výrobce zaměřujícího se na dětské legíny, tepláky a šortky.

 

MALWA

Polský výrobce specializující se na dívčí legíny a kalhoty.

 

MIRAS

Polský výrobce chlapeckých společenských košil.

 

NEVEREST

Tento výrobce se zaměřuje na dětské kalhoty, v poslední době především softshellové a šusťákové. Vyrobeno v Číně.

 

PLEAS

Společnost PLEAS a.s. zajišťuje ve vlastních provozech všechny výrobní činnosti na úseku pletárny, barevny a konfekce. Tato se dále dělí na střihárnu, vlastní konfekční zpracování a balírnu výrobků.

Pod vlastní značkou pleas v oblasti denního a nočního prádla jsou dámské, pánské i dětské výrobky dodávány také na český a slovenský trh.

Denní i noční prádlo této společnosti je českým výrobkem. Firma klade důraz především na kvalitu materiálů, ale i celkové ušití.

 

RNJ

Polský výrobce chlapeckých tepláků.

 

SCORPIO-YO

Polský výrobce dětských punčocháčů, čepic, rukavic a spodního prádla.

 

 

WOLF

Výrobce převážně dětského zboží, který dbá na kvalitu šití, padnoucí střihy, nízké ceny. Je velmi oblíbenou značkou maminek. Vyrobeno v Číně.