Reklamace a vrácení zboží

VRÁCENÍ ZBOŽÍ

Kupující může odstoupit od smlouvy do 14 dnů od převzetí zboží nebo poslední části dodávky, a to bez ohledu na způsob převzetí zboží či provedení platby. Uvedená lhůta je určena k tomu, aby se kupující v přiměřeném rozsahu seznámil s povahou, vlastnostmi a funkčností zboží.

 

Pokud vám zakoupené zboží nesedí nebo se vám nelíbí, můžete nám ho do 14 dní jednoduše vrátit. Zboží zabalte, vyplňte příslušný formulář - pozor, je jiný pro odeslání zboží dopravcem a jiný pro předání zboží na prodejně- a zboží nám vámi zvoleným způsobem dopravte.

Peníze vám vrátíme na účet vyplněný ve formuláři neprodleně po tom, jak se vrácené zboží dostane z prodejny do skladu e-shopu.

 

Formulář pro odstoupení od smlouvy při zaslání zboží dopravcem stáhněte zde

Formulář 1x vytiskněte, vyplňte a přiložte k vracenému zboží. Zboží odešlete na adresu : Textil Škrobánková, Hrnčířská 6, 60200 Brno.

 

Formulář pro odstoupení od smlouvy při osobním doručení zboží na prodejnu stáhněte zde

Formulář 2x vytiskněte, vyplňte a přineste společně s vraceným zbožím na jednu z partnerských prodejen textil Škrobánková:

  • Pálavské nám.14, Brno - Vinohrady
  • Hrnčířská 6 (OC SFINX), Brno - Královo Pole
  • Kubíčkova 6 (OC MAX), Brno - Bystrc

Jedna kopie formuláře Vám bude prodavačkou potvrzena jako doklad o vrácení zboží.

 

UPOZORNĚNÍ :     Pokud jste nakoupili nad 2000,- Kč a nebylo Vám z důvodu výše Vašeho nákupu účtováno poštovné, potom v případě vrácení části zboží a poklesu celkové částky za jednorázový nákup pod 2000,-Kč Vám bude poštovné doúčtováno. Celková částka za vrácené zboží bude tedy snížena o výši odpuštěného poštovného. Děkujeme za pochopení.

 

 

 

REKLAMACE ZBOŽÍ

Pokud zjistíte na výrobku vadu, výrobek zabalte a vámi zvoleným způsobem nám ho dopravte. Přiložte vyplněný příslušný formulář - pozor, je jiný pro odeslání zboží dopravcem a jiný pro odevzdání zboží na prodejně.

O průběhu a způsobu vyřízení reklamace Vás budeme informovat na e-mailovou adresu uvedenou v objednávce zboží nebo na tel. čísle uvedeném tamtéž.

 

Formulář pro reklamaci zboží při zaslání dopravcem  stáhněte zde

Formulář 1x vytiskněte, vyplňte a přiložte k reklamovanému zboží. Zboží odešlete na adresu : Textil Škrobánková, Hrnčířská 6, 60200 Brno.

 

Formulář pro reklamaci zboží při jeho osobním doručení na prodejnu stáhněte zde

Formulář obsahující dvě totožné kopie  1x vytiskněte, vyplňte, oddělte od sebe obě části a přineste společně s reklamovaným zbožím na jednu z partnerských prodejen textil Škrobánková:

  • Pálavské nám.14, Brno - Vinohrady
  • Hrnčířská 6 (OC SFINX), Brno - Královo Pole
  • Kubíčkova 6 (OC MAX), Brno - Bystrc

Jedna kopie formuláře Vám bude prodavačkou potvrzena jako doklad o převzetí reklamovaného zboží.